0549 726 27 27
  0549 726 27 27
Kategoriler
HİDROLİK GRUBU
PNÖMATİK GRUBU
HORTUM GRUBU

Hakkımızda

AYBEY HİDROLİK PNÖMATİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ 1999 yılından itibaren Hidrolik – Pnömatik alanında Türkiye çapında önde kuruluşlar içerisinde yer almaktadır. AYBEY HİDROLİK PNÖMATİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’ ye her zaman kaliteli ürünlerin girmesini ilke edinmiş bir kuruluştur. Firmamız; iş disiplini ve yenilikçi kadrosuyla daima müşterilerimize güvenirliliği, samimiyeti, tutarlılığı ve her zaman gelişmeyi takip edip koruyarak müşterilerimizin memnuniyetini üst kademede tutmayı hedefler. AYBEY HİDROLİK PNÖMATİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ; yaklaşık 20 yıldır sektöründe ki müşterilerimize kaliteli hizmet veren NİHAT ÖZÜTÜZÜN VE OĞULLARI İŞ MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ firmasının bir kuruluşu olmaktan her zaman kıvanç duymuş ve Sayın Nihat ÖZTÜZÜN ‘ün iş disiplinini, yenilikçilik ve takım ruhunu ilke edinerek Hidrolik – Pnömatik alanında kendini ispatlamış ve marka firma olarak sektörde yerini almıştır.

VİZYONUMUZ
Türkiye’de ve Dünya üzerinde en kaliteli ve güvenli ürün tedarikçisi statüsünü ve servis hizmetlerini korumak ve geliştirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürünlerimiz konusunda yurt içi ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip edip en yeni model, gelişmiş ürün teknolojisini sunma çabasındadır.

Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.